Ilmoittautuminen

Syksyn 2017 ilmoittautumiset

Ryhmiimme on vielä paikkoja vapaana etenkin satu- ja alkeisbaletissa. Voit ilmoittautua alla olevalla lomakkeella, soittamalla 08 336 796 sekä sähköpostitse toimisto@balettikoulusinikello.fi.

Ilmoittautuminen satu- ja alkeisbalettiryhmiin

Täytä ainakin tähdellä merkityt kohdat.

Lapsen nimi *

Syntymäaika *

Ensisijainen ryhmätoive
Koululta vahvistetaan, oletteko päässet toivomaanne ryhmään. Jos ryhmä on jo täynnä, niin teille ehdotetaan muuta vastaavantasoista ryhmää.

4–5-vuotiaat, satubaletti I
maanantaisin klo 17.00–17.30 Alppilassaperjantaisin klo 17.00–17.30 keskustassalauantaisin klo 10.00–10.30 Alppilassalauantaisin klo 11.30–12.00 Kuivasjärvellä
5–6-vuotiaat, satubaletti II
maanantaisin klo 17.30–18.15 Alppilassa
torstaisin klo 17.00–17.45 Heinäpäässälauantaisin klo 10.45–11.30 Alppilassalauantaisin klo 12.15–13.00 Kuivasjärvellä
6–7-vuotiaat, alkeisbaletti I
maanantaisin klo 18.15–19.00 Alppila
ssaperjantaisin klo 17.30–18.15 keskustassalauantaisin klo 11.45–12.30 Alppilassalauantaisin klo 13.15–14.00 Kuivasjärvellä
7–8-vuotiaat, alkeisbaletti II
tiistaisin klo 17.00–18.00 Alppilassatorstaisin klo 17.45–18.45 Heinäpää
ssälauantaisin klo 12.00–13.00 keskustassalauantaisin klo 14.15–15.15 Kuivasjärvellä

Katuosoite *

Postinumero *

Postitoimipaikka *

Oppilaan oma puhelinnumero (jos on)

Oppilaan oma sähköposti (jos on)

Huoltajan nimi *

Huoltajan puhelinnumero *

Huoltajan sähköposti *

Toisen huoltajan nimi

Toisen huoltajan puhelinnumero

Toisen huoltajan sähköposti

Lisätietoja (esimerkiksi onko aiempaa tanssikokemusta)

Kysymyksiä (lomakkeen alapuolelta löytyy linkkejä uusien oppilaiden tärkemmille sivuille)

Saat sähköpostilla vahvistuksen ilmoittautumisesta.

Roskapostin estämiseksi, kirjoita allaolevat teksti/numerot viereiseen tekstikenttään
captcha

Pienten oppilaiden ryhmät lukuvuonna 2017–2018

TYTÖT

4–5-vuotiaat
Satubaletti I maanantaisin klo 17.00–17.30 Vamos (opettaja Anna-Reetta)
Satubaletti I perjantaisin klo 17.00–17.30 Valve sali 2 (opettaja Henriikka)
Satubaletti I lauantaisin klo 10.00–10.30 Vamos (opettaja Essi)
Satubaletti I lauantaisin 11.30–12.00 Kuivasjärvi (opettaja Roosa)

5–6-vuotiaat
Satubaletti II maanantaisin 17.30–18.15 Vamos (opettaja Anna-Reetta)
Satubaletti II torstaisin 17.00–17.45 Yasminen sali (opettaja Kati)
Satubaletti II lauantaisin 10.45–11.30 Vamos (opettaja Essi)
Satubaletti II lauantaisin 12.15–13.00 Kuivasjärvi (opettaja Roosa)

6–7-vuotiaat
Alkeisbaletti I maanantaisin 18.15–19.00 Vamos (opettaja Anna-Reetta)
Alkeisbaletti I perjantaisin 17.30–18.15 Valve sali 2 (opettaja Henriikka)
Alkeisbaletti I lauantaisin 11.45–12.30 Vamos (opettaja Essi)
Alkeisbaletti I lauantaisin 13.15–14.00 Kuivasjärvi (opettaja Roosa)

7–8-vuotiaat
Alkeisbaletti II tiistaisin 17.00–18.00 Vamos (opettaja Taru)
Alkeisbaletti II torstaisin 17.45–18.45 Yasminen sali (opettaja Kati)
Alkeisbaletti II lauantaisin 12.00–13.00 Valve sali 2 (opettaja Taru)
Alkeisbaletti II lauantaisin 14.15–15.15 Kuivasjärvi (opettaja Roosa)

8–9-vuotiaat
Baletti I torstaisin klo 18.45–19.45 Yasminen sali (opettaja Päivi)
Baletti I perjantaisin klo 16.30–17.30 Kuivasjärvi (opettaja Päivi)
Baletti I lauantaisin klo 10.00–11.00 Valve, sali 2 (opettaja Taru)

POJAT

4–6-vuotiaat
Tiikeripojat 2 lauantaisin klo 13.15–13.45 Valve, sali 2 (opettaja Päivi)

6–7-vuotiaat
Isot Tiikeripojat 1 lauantaisin klo 14.00–14.45 Valve, sali 2 (opettaja Päivi)

8–10-vuotiaat
Isot Tiikeripojat 4 lauantaisin klo 16.15–17.15 Valve, sali 2 (opettaja Päivi)

Lisätietoa Tiikeripojista

.