Ilmoittautuminen

Syksyn 2018 ilmoittautumiset

Uusien oppilaiden ilmoittautumiset kouluumme tapahtuvat elokuussa. Ennen sitä voit kuitenkin ilmoittautua jo jonotuslistalle alla olevalla kaavakkeella, jolloin pääset myös ilmoittautumaan kouluumme hieman aiemmin. Jos ilmoittautumisasioista tulee kysyttävää, voit laittaa sähköpostia osoitteeseen toimisto@balettikoulusinikello.fi.

Ilmoittautuminen jonotuslistalle

Tähdellä merkityt kohdat tulee ainakin täyttää.

Lapsen nimi *

Syntymäaika *

Katuosoite *

Postinumero *

Postitoimipaikka *

Oppilaan oma puhelinnumero (jos on)

Oppilaan oma sähköposti (jos on)

Huoltajan nimi *

Huoltajan puhelinnumero *

Huoltajan sähköposti *

Toisen huoltajan nimi

Toisen huoltajan puhelinnumero

Toisen huoltajan sähköposti

Lisätietoja (esimerkiksi onko aiempaa tanssikokemusta)

Kysymyksiä (lomakkeen alapuolelta löytyy linkkejä uusien oppilaiden tärkemmille sivuille)

Saat sähköpostilla vahvistuksen ja jonotusnumeron, sekä tiedot jonossa olleiden ilmoittautumisajasta.

Hyväksyn sen, että Balettikoulu Sinikello kerää ja käsittelee tällä lomakkeella antamiani tietoja.

Pienten oppilaiden ryhmät lukuvuonna 2017–2018

TYTÖT

4–5-vuotiaat
Satubaletti I maanantaisin klo 17.00–17.30 Vamos (opettaja Anna-Reetta)
Satubaletti I perjantaisin klo 17.00–17.30 Valve sali 2 (opettaja Henriikka)
Satubaletti I lauantaisin klo 10.00–10.30 Vamos (opettaja Essi)
Satubaletti I lauantaisin 11.30–12.00 Kuivasjärvi (opettaja Roosa)

5–6-vuotiaat
Satubaletti II maanantaisin 17.30–18.15 Vamos (opettaja Anna-Reetta)
Satubaletti II torstaisin 17.00–17.45 Yasminen sali (opettaja Kati)
Satubaletti II lauantaisin 10.45–11.30 Vamos (opettaja Essi)
Satubaletti II lauantaisin 12.15–13.00 Kuivasjärvi (opettaja Roosa)

6–7-vuotiaat
Alkeisbaletti I maanantaisin 18.15–19.00 Vamos (opettaja Anna-Reetta)
Alkeisbaletti I perjantaisin 17.30–18.15 Valve sali 2 (opettaja Henriikka)
Alkeisbaletti I lauantaisin 11.45–12.30 Vamos (opettaja Essi)
Alkeisbaletti I lauantaisin 13.15–14.00 Kuivasjärvi (opettaja Roosa)

7–8-vuotiaat
Alkeisbaletti II tiistaisin 17.00–18.00 Vamos (opettaja Taru)
Alkeisbaletti II torstaisin 17.45–18.45 Yasminen sali (opettaja Kati)
Alkeisbaletti II lauantaisin 12.00–13.00 Valve sali 2 (opettaja Taru)
Alkeisbaletti II lauantaisin 14.15–15.15 Kuivasjärvi (opettaja Roosa)

8–9-vuotiaat
Baletti I torstaisin klo 18.45–19.45 Yasminen sali (opettaja Päivi)
Baletti I perjantaisin klo 16.30–17.30 Kuivasjärvi (opettaja Päivi)
Baletti I lauantaisin klo 10.00–11.00 Valve, sali 2 (opettaja Taru)

POJAT

4–6-vuotiaat
Tiikeripojat 2 lauantaisin klo 13.15–13.45 Valve, sali 2 (opettaja Päivi)

6–7-vuotiaat
Isot Tiikeripojat 1 lauantaisin klo 14.00–14.45 Valve, sali 2 (opettaja Päivi)

8–10-vuotiaat
Isot Tiikeripojat 4 lauantaisin klo 16.15–17.15 Valve, sali 2 (opettaja Päivi)

Lisätietoa Tiikeripojista

.