Lukujärjestys

Lukuvuosi 2016–2017

Lukuvuoden 2017–2018 lukujärjestys julkaistaan kesän aikana. Ilmoittautumiset ovat elokuun alussa ja opetukset alkavat syyskuun alussa.

Opetuspaikkojen osoitteet.

Valitsemalla viikonpäivän saat sen päivän lukujärjestyksen näkyviin.

Maanantai
 Aika  Ryhmä  Ikä  Paikka  Opettaja
17.00–18.00 Baletti I 8–9 Valve, sali 2 Elisa
18.15–19.15 Tiikeripoikien valioryhmä 5 12–16 Valve, sali 2 Päivi
19.30–20.45 Baletti jatko VII 16–18 Valve, sali 2 Päivi
17.15–17.45 Satubaletti I 4–5 Toppila Anna-Reetta
Tiistai
 Aika  Ryhmä  Ikä  Paikka  Opettaja
17.00–18.00 Baletti jatko IV (ti + la) 12–13 Valve, sali 2 Sara V
18.00–19.15 Baletti V 13–14 Valve, sali 2 Sara V
19.15–20.45 Baletti VI + jatko VI 14–16 Valve, sali 2 Veera
17.00–18.00 Baletti II (ti + pe) 9–10 Värttö Emilia
18.00–19.00 Baletti IV (ti + la) 11–12 Värttö Emilia
19.00–20.00 Baletti IV (ti + pe) 11–12 Värttö Emilia
Keskiviikko
 Aika  Ryhmä  Ikä  Paikka  Opettaja
17.00–18.00 Baletti III (ke + pe) 10–11 Valve, sali 2 Päivi
18.00–19.30 Baletti jatko XII 21 –27 Valve, sali 2 Päivi
19.30–20.45 Baletti jatko  IX 18–23 Valve, sali 2 Sara V
17.00–18.00 Baletti II (ke + la) 9–10 Lyseo Elisa
18.00–19.00 Baletti III (ke + la) 10–11 Lyseo Elisa
Torstai
 Aika  Ryhmä  Ikä  Paikka  Opettaja
18.30–19.45 Baletti jatko VII 16–18 Lyseo Päivi
19.45–20.45 Baletti jatko XII 21–27 Lyseo Päivi
17.00–17.30 Satubaletti I 4–5 Yasminen sali Kati
17.30–18.15 Alkeisbaletti I 6–7 Yasminen sali Kati
18.15–19.15 Alkeisbaletti II 7–8 Yasminen sali Kati
17.15–18.00 Satubaletti II 5–6 Toppila Anna-Reetta
Perjantai
 Aika  Ryhmä  Ikä  Paikka  Opettaja
16.30–17.30 Alkeisbaletti II 7–8 Kuivasjärvi Päivi
17.45–18.45 Baletti I 8–9 Kuivasjärvi Päivi
19.00–20.00 Baletti III (ke + pe) 10–11 Kuivasjärvi Päivi
17.00–18.15 Venyttely ja kehonhuolto 1 12–16 Lyseo Sara V
18.15–19.30 Baletti jatko IX 18–23 Lyseo Sara V
19.30–20.45 Venyttely ja kehonhuolto 2 16–28 Lyseo Sara V
17.00–17.45 Satubaletti II 5–6 Valve, sali 2 Ronja
17.45–18.30 Alkeisbaletti I 6–7 Valve, sali 2 Ronja
18.30–19.30 Baletti II (ti + pe) 9–10 Valve, sali 2 Emilia
19.30–20.30 Baletti IV (ti + pe) 11–12 Valve, sali 2 Emilia
Lauantai
 Aika  Ryhmä  Ikä  Paikka  Opettaja
12.00–13.00 Alkeisbaletti II 7–8 Valve, sali 1 Taru
13.15–13.45 Tiikeripojat 1 4–5 Valve, sali 1 Päivi
14.00–14.30 Tiikeripojat 2 5–6 Valve, sali 1 Päivi
14.45–15.45 Isot Tiikeripojat 3 7 –9 Valve, sali 1 Päivi
16.00–17.00 Isot Tiikeripojat jatko 4 10–11 Valve, sali 1 Päivi
17.00–18.00 Isot Tiikeripojat jatko 7 ja valioryhmä 5 12–16 Valve, sali 1 Päivi
10.00–11.15 Baletti V 13–14 Valve, sali 2 Veera
11.15–12.15 Baletti VI 14–15 Valve, sali 2 Veera
12.15–13.15 Baletti jatko VI 15–16 Valve, sali 2 Veera
13.15–14.00 Alkeisbaletti I 6–7 Valve, sali 2 Taru
14.00–15.00 Baletti I 8–9 Valve, sali 2 Taru
15.15–16.15 Baletti II (ke + la) 9–10 Valve, sali 2 Elisa
16.15–17.15 Baletti III (ke + la) 10–11 Valve, sali 2 Elisa
17.15–18.15 Baletti IV (ti + la) 11–12 Valve, sali 2 Elisa
11.00–12.30 Baletti jatko IV 12–13 Valve, sali 3 Sara V
13.15–13.45 Satubaletti I 4–5 CMC Ella
14.00–14.45 Satubaletti II 5–6 CMC Ella
11.30–12.00 Satubaletti I 4–5 Kuivasjärvi Roosa
12.15–13.00 Satubaletti II 5–6 Kuivasjärvi Roosa
13.15–14.00 Alkeisbaletti I 6–7 Kuivasjärvi Roosa
 14.15–15.15 Alkeisbaletti II 7–8 Kuivasjärvi Roosa